Душова перегородка Ravak Walk-In Free 160 (GW9FS0C00Z1)
Фото 9 |
Ravak Walk-In Free 160 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду і вапняних відкладень). Ширину перегородки можна регулювати. Скло прикріплена до стіни за допомогою інсталяційного профілю
Піддон купується окремо. Окремі скла з'єднуються за допомогою спеціального профілю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Walk-In Free 160
Walk In Free-160 GW9FS0C00Z1 | 20 898 грн. |
Нерухомість для душу RAVAK Walk-In Free 1600 мм h2000, профіль полірований | 22 833 грн. |
Неподвижная стенка для душа RAVAK Walk-In Free 1600 мм h2000, профиль поли | 18 266 грн. |
Модификації Ravak Walk-In Free 160
Ціни на Ravak Walk-In Free 160 |
---|---|---|---|---|
Ravak Walk-In Free 120 | від 14 173 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravak Walk-In Free 140 | від 16 202 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravak Walk-In Free 160 | від 18 266 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →