Ноутбук Razer Blade Pro 17 2021 [RZ09-0368AEA2-R3U1]
Відео 7Фото 9 | від 62 899 до 71 790 грн. Порівняти ціни 8 →2021 рікBlade Pro (продуктивні)ігровийматовий165 ГцдискретнаSSD M.2Wi-Fi 6підсвічуванняFaceIDхороший sRGB Дисплей:17.3 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Core i7, 10875H, 2.3 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 10 Home Вага ноутбука:2.75 кг |
Модифікації Razer Blade Pro 17 2021 1
Характеристики
Razer Blade Pro 17 2021 [RZ09-0368AEA2-R3U1] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Razer Blade Pro 17 2021 [RZ09-0368AEA2-R3U1]
Сортувати
Razer Blade Pro 17 (RZ09-0368AEA2-R3U1) | 62 899 грн. |
Ноутбук Razer Blade Pro 17 (RZ09-0368AEA2-R3U1) Blade Pro 17 (RZ09-0368AEA | 71 155 грн. |
Razer Blade Pro 17 (RZ09-0368AEA2-R3U1) | 65 862 грн. |
Razer Blade Pro 17 (RZ09-0368AEA2-R3U1) | 62 899 грн. |
Ноутбук Razer Blade Pro 17 (RZ09-0368AEA2-R3U1) | 70 472 грн. |
Ноутбук Razer Blade Pro 17 (RZ09-0368AEA2-R3U1) [98147] | 68 789 грн. |
Ноутбук Razer Blade Pro 17 (RZ09-0368AEA2-R3U1) | 71 790 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо