Игровой коврик Razer Sphex V3 Small
Відео 1Фото 6 |
Razer Sphex V3 Small 270x215 мм450x400 мм |
|
Оновлена версія найтоншого жорсткого килимка для ігрової миші від відомого бренду товарів для геймерів Razer. Порівняно з попередником Razer Sphex V2, нова модель стала на 20% тоншою - її товщина складає всього 0.4 мм. Таким чином, ігрова поверхня практично зливається зі столом та не відчувається під рукою. Килимок отримав лаконічний дизайн у класичному чорному кольорі та більш гладку, але водночас тверду поверхню.
Як матеріал Razer Sphex V3 Small використовує полікарбонат (пластик). Його лабораторні тестування показали, що він досить міцний, стійкий до ударів, розривів та пошкоджень, а отже, без проблем витримує тривалі та напружені ігрові сесії. Поверхня забезпечує плавне та точне відстеження, оптимізоване для оптичних сенсорів, а клейка основа гарантує надійне зчеплення та стійкість навіть під час інтенсивного використання. Основа не залишає слідів на столі. Розміри маленької версії складають 270х215 мм, хоча на вибір також є більша модель.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Sphex V3 Small
Усі ціни 46 →Килимок для миші Razer Sphex V3 S (Black) RZ02-03820100-R3M1 | 599 грн. |
Ігрова поверхня Razer Sphex V3 Small Speed (RZ02-03820100-R3M1) | 600 грн. |
Игровая поверхность Razer Sphex V3 Small Speed (RZ02-03820100-R3M1) | 600 грн. |
Ігрова поверхня Razer Sphex V3 Small (RZ02-03820100-R3M1) RZ02-03820100-R3 | 599 грн. |
Ігрова поверхня RAZER Sphex V3 Small Black (RZ02-03820100-R3M1) | 599 грн. |
Модификації Razer Sphex V3 Small
Ціни на Razer Sphex V3 Small |
---|---|---|---|---|
Razer Sphex V3 Small | від 510 грн. | 46 пропозицій | ||
Razer Sphex V3 Large | від 1 247 грн. | 34 пропозиції |