Игровой коврик Razer Strider XXL (RZ02-03810100-R3M1)
Відео 1Фото 6 |
Razer Strider XXL 450x400 мм940x410 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Strider XXL
Ігрова поверхня Razer Strider XXL (RZ02-03810100-R3M1) | 2 689 грн. |
Razer Strider XXL (RZ02-03810100-R3M1) RZ02-03810100-R3M1 | 2 699 грн. |
Razer Strider XXL (RZ02-03810100-R3M1) Black StriderXXL(RZ02-03810100-R3M1 | 2 699 грн. |
Відеоогляди
Модификації Razer Strider XXL
Ціни на Razer Strider XXL |
---|---|---|---|---|
Razer Strider Large | від 1 999 грн. | 54 пропозиції | ||
Razer Strider XXL | від 2 689 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →