Самокат Razor A Special Edition
Відео 5Фото 35 |
Razor A Special Edition |
|
Ефектний і легкий складний дитячий колісний самокат з якісними колесами та спеціальним голографічним забарвленням типу хамелеон (колір змінюється залежно від кута, під яким дивишся). Позиціонується як товар середньої цінової категорії. Може використовуватись дітьми віком від 5 років, а його конструкція здатна витримати вагу до 65 кг. Такий самокат може стати чудовим подарунком для дитини дошкільного, молодшого чи середнього шкільного віку.
Він допоможе весело проводити час на прогулянці, сприятиме розвитку координації рухів та розвине його вміння тримати рівновагу. Висока міцність та невелика вага самокату Razor A Special Edition досягається за рахунок використання надлегкого легованого авіаційного сплаву алюмінію, з якого виготовлено більшість елементів конструкції. Цей матеріал не піддається корозії та атмосферним впливам.
Спеціальний механізм складання виключає люфт та деренчання, тому транспортувати пристрій легко. Висоту положення керма можна відрегулювати в межах від 65 до 84 см. Високу надійність техніки та безпеку їзди забезпечують довговічні опорні підшипники класу ABEC 5. Заднє гальмо-крило забезпечує плавність їзди та своєчасну зупинку. Рукояті (грипси) - знімні, м'які, матеріал не натирає долоні і не дає рук потіти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razor.
Купити Razor A Special Edition
Усі ціни 11 →Самокат Razor A Special Edition Checked Out | 1 999 грн. |
Самокат Razor A Special Edition 13073086 Checked Out (859104) 859104 | 1 999 грн. |
Razor A Special Edition 13073086 Checked Out (859104) 859104 | 1 999 грн. |
Razor A Special Edition Checked Out (859104) ASpecialEditionCheckedOut(859 | 2 399 грн. |
Razor Самокат Razor A Special Edition 13073086 Checked Out (859104) 859104 | 1 999 грн. |