Мультитул Real Avid AR15 Tool
Відео 8Фото 10 |
Real Avid AR15 Tool |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Real Avid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Real Avid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Real Avid AR15 Tool
Усі ціни 7 →Мультитул Real Avid AR15 Tool (AVAR15T) | 6 030 грн. |
Real Avid AR15 Tool (AVAR15T) AVAR15T | 5 999 грн. |
Мульти инструмент Real Avid AR15 Tool AVAR15T | 6 030 грн. |
Мульти інструмент Real Avid AR15 Tool | 6 030 грн. |
Мультитул Real Avid AR15 Tool (AVAR15T-B) 7976 | 6 390 грн. |
Мульти інструмент Real Avid AR-15 Tool | 5 880 грн. |
Мультитул-інструмент Real Avid AR15 Tool (37 в 1) | 6 029 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →