Мультитул Gerber MP600 Bluntnose (07520G1)
Відео 2Фото 3 |
Gerber MP600 Bluntnose |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber MP600 Bluntnose
Усі ціни 9 →Мультитул Gerber MP600 Bluntnose Black 1014908 | 4 999 грн. |
Мультитул Gerber MP600 Bluntnose Black 07520G1 (1014908) | 4 999 грн. |
Мультитул Gerber MP600 Bluntnose Black 07520G1 (1014908) 1014908 | 4 699 грн. |
Мультитул Gerber MP600 Bluntnose Black 07520G1 (1014908) | 4 999 грн. |
Мультитул Gerber MP600 Bluntnose Basic 1014019 | 4 149 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →