Кардридер / USB-хаб REAL-EL CQ-1000
Відео 4Фото 10 |
REAL-EL CQ-1000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL CQ-1000
Усі ціни 36 →Концентратор real-el cq-1000, space grey (el123110005) | 2 848 грн. |
Концентратор REAL-EL CQ-1000 USB3.0х3/USB-C/HDMI/VGA/RJ45/SD/TF/3.5 mm aud | 2 799 грн. |
REAL-EL CQ-1000 MultiHUB Grey (EL123110005) | 3 179 грн. |
Type C мультифункциональная док-станция REAL-EL CQ-1000 (3×USB A 3.1, USB- | 2 659 грн. |
Концентратор REAL-EL CQ-1000, space grey (EL123110005) | 2 765 грн. |
Подвійне призначення
REAL-EL CQ - 1000-одна з найбільш функціональних багатопортових док-станцій з USB Type-c підключенням і, за сумісництвом, підставка для ноутбука. Довжина 27 см і товщина 1.5 см, а також гумові ніжки, дозволяють розмістити її під задньою частиною ноутбука, тим самим піднявши його. Це забезпечує більш комфортний кут нахилу для друку тексту і покращує повітрозабір знизу.
Одинадцять портів
Оснащена док-станція аж 11 роз'ємами для підключення різних периферійних пристроїв. Йдеться про три класичні USB Type-A 3.1 Gen 1 зі швидкістю до 5 Гбіт/с і двох новомодних USB Type-C, один з яких підтримує швидку зарядку Power Delivery потужністю до 100 Вт. Також передбачений кардрідер з підтримкою карт пам'яті SD і microSD.
Зовнішні монітори
Підтримує підключення двох моніторів одночасно: один за допомогою HDMI (1920x1080 при 60 Гц або 3840x2160 при 30 Гц), другий через VGA (тільки Full HD 60 Гц). Аналоговий відеоінтерфейс широко використовується в бюджетних моніторах і проєкторах, які встановлені в багатьох офісах і навчальних закладах. Звук же пропонується виводити на стереоколонки або навушники через 3.5-мм MiniJack.
Універсальний помічник
Стати в нагоді може і гігабітний Ethernet, який відсутній в більшості сучасних ноутбуків. Все ж провідний інтернет досі швидше, стабільніше і безпечніше бездротового Wi-Fi. Сумісна док-станція REAL-EL CQ-1000 не тільки з Windows-ноутбуками і MacBook, але і з iPad і Android-смартфонами, які таким способом можна перетворити в повноцінне робоче місце.