Радиоприемник / часы REAL-EL X-700
Фото 7 |
REAL-EL X-700 |
|
Bluetooth 5.0.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REAL-EL.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REAL-EL X-700
Все цены 13 →Радіоприймач REAL-EL X-700 Black EL121800001 | 1 149 грн. |
Портативный радиоприемник REAL-EL X-700 black | 1 092 грн. |
Радиоприемник 1.0 Real-El X-700 Black, 3 Вт, пластиковый корпус, FM/AM/SW, | 988 грн. |
Портативний радіоприймач REAL-EL X-700 | 979 грн. |
REAL-EL X-700 Black EL121800001 | 1 049 грн. |
eще 8 предложений
Нещодавно придбав цей радіоприймач в мережі магазинів Comfy для заміни "балакуна" від радіоточки на кухні. Приймач має внутрішню антену і ловить FM станції в автоматичному або ручному режимі. Гнізда для під'єднання зовнішньої антени немає. Мені він знайшов 20 станцій (лівобережжя Києва), хоча мій будинок панельний і навколо такі ж залізобетонні монстри. Перемикання між станціями кнопками FM+, FM-. А ще він програє музичні файли з USB-флешки (формати .wav, .mp3) і microSD (формат .wav). Є еквалайзер. Через вхід AUX можна під'єднувати зовнішні джерела звуку (телефон, наприклад). Звучання достойне. Працює від внутрішнього акумулятора, який заряджається зарядним пристроєм від смартфона (5V, 2A). Є індикатор заряджання. Його можна брати з собою в дорогу. Нажаль його дисплей показує тільки числову інформацію: частоту станціії або її номер, час програвання музичного файлу. Назву композиції, назву станції не показує. Перехід між станціями і файлами тільки покроково вперед або назад. Але, думаю, що за такі гроші більшого вимагати і не можна. Порівняно дешевий, багато функцій, добре звучить, не потрібні елементи живлення Немає гнізда під'єднння зовнішньої антени |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →