Аудіосистема REAL-EL X-737
Фото 8 |
Портативна колонка бренду REAL-EL стане гарним варіантом для домашнього використання, відпочинку на природі або посиденьок із друзями на відкритому повітрі. Вона працює без проводів, не вимагає наявності розетки поблизу і зможе супроводжувати вас у поїздках: пристрій займає трохи місця, важить 2.5 кг і комплектується ремінцем на плечі для зручного перенесення. Джерелом живлення є вбудований акумулятор ємністю 4000 мАгод, який забезпечує тривалий час автономної роботи.
Загальна потужність мінісистеми складає 28 Вт, а технологія TWS дозволяє синхронізувати дві колонки в одну стереопару для більш гучного та об'ємного звуку. Ще одним плюсом REAL-EL X-737 є широкий вибір варіантів підключення. Ви можете використовувати Bluetooth для бездротового з'єднання зі смартфоном, планшетом або ноутбуком, AUX для дротового підключення, USB-порт для флешок або картридер для карт пам'яті Micro SD.
Крім цього, є ще вхід для мікрофона з функцією відлуння, тому колонка знадобиться ще й для караоке. Панель управління включає еквалайзер для регулювання рівня високих і низьких частот і невеликий LED дисплей, на якому відображається інформація про налаштування та рівень заряду акумулятора. Родзинкою дизайну стало RGB підсвічування з різними світловими ефектами, яке доповнить атмосферу вечірки.
Купити REAL-EL X-737
Усі ціни 40 →Акустична система REAL-EL X-737 Black EL121600016 | 2 999 грн. |
Акустика REAL-EL X-737 Black | 2 499 грн. |
Акустика REAL-EL X-737 Black | 2 594 грн. |
Акустика REAL-EL X-737 Black | 2 570 грн. |
Портативная акустическая система real-el x-737 Black | 2 667 грн. |