Аудіосистема REAL-EL X-757
Відео 4Фото 12 |
REAL-EL X-757
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:36 Вт
Частотний діапазон:40 – 22000 Гц
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:470x240x240 мм
Вага:3.8 кг
2 входи для підключення мікрофонів.
Всі характеристики
Купити REAL-EL X-757
Усі ціни 24 →Акустична система REAL-EL X-757 Black EL121600007 | 3 999 грн. |
Акустика REAL-EL X-757 Black | 3 349 грн. |
Акустика REAL-EL X-757 Black | 3 438 грн. |
Акустика REAL-EL X-757 Black | 3 406 грн. |
Портативная акустическая система real-el x-757 Black | 3 439 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →