Аудіосистема REAL-EL X-751
Фото 11 |
Бездротова колонка компанії REAL-EL поєднує в собі невисоку ціну, цікавий дизайн та гарне звучання. Вона призначена не тільки для домашнього використання, але також допоможе створити необхідну атмосферу та настрій під час відпочинку на природі, походів та зустрічей із друзями. Тим більше, аудіосистема оснащена входом для мікрофона з функцією відлуння, тому здатна організувати вечір караоке із сім'єю та друзями.
Сама колонка важить понад 3 кг і її важко назвати компактною. Але в комплектацію входить плечовий ремінець для зручного перенесення та транспортування. Яскравим елементом дизайну є RGB підсвічування з різними світловими ефектами, які можна налаштовувати на власний смак. REAL-EL X-751 працює без проводів і не вимагає наявності розетки поблизу, оскільки живиться від вбудованого акумулятора ємністю 4000 мАгод.
Користувачі також оцінять різноманітність варіантів підключення. Є Bluetooth для бездротового підключення до смартфону або планшета, вхід AUX для використання з ПК, ТБ та іншими джерелами, USB-порт для флешок та картридер для карт пам'яті Micro SD. Загальна потужність динаміків становить 36 Вт, але за потреби ви можете об'єднати дві колонки в одну стереопару. Панель управління включає еквалайзер для регулювання рівня високих і низьких частот, а також LED дисплей, на якому відображається інформація про налаштування та рівень заряду акумулятора.
Купити REAL-EL X-751
Усі ціни 40 →Акустична система REAL-EL X-751 Black EL121600017 | 2 899 грн. |
Акустика REAL-EL X-751 Black | 2 879 грн. |
Акустика REAL-EL X-751 Black | 2 564 грн. |
Акустика REAL-EL X-751 Black | 2 541 грн. |
Портативная акустическая система real-el x-751 Black | 2 616 грн. |