Смартфон Realme 8 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 24Фото 9 |
Realme 8 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.4 ", 2400x1080 (20:9), 411 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G95
Камера:4 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:177 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme 8 64 ГБ / 4 ГБ
realme 8 4/64GB Cyber Black | 7 490 грн. |
Смартфон realme 8 4/64GB Cyber Black | 6 050 грн. |
Смартфон realme 8 4/64GB Cyber Black | 6 049 грн. |
Смартфон realme 8 4/64GB Cyber Black | 7 684 грн. |
Смартфон Realme 8 4/64Gb RMX3085 Cyber Black | 8 300 грн. |
1 2 10 18 |
Дуже порадував за свою ціну! Оновлюється ще й досі з 21 року, до речі в антуту набирає вже 375803 балів, майте на увазі. Рекомендую до придбання якщо у вас скромний бюджет, АЛЕ не повторюйте мою помилку, не беріть 4/64 версію, пам'яті категорично не вистачає, а так телефон прекрасний Непогана камера
Довго оновлюється, вже 13 андроїд Приємний на дотик Непоганий вигляд Класна комплектація Не нагрівається вище 42 (мій максимум в важких іграх на максималках) Класна ос Процесор за свою ціну непоганий, хоча я ненавиджу Хеліо Швидкий сканер отпечатку Велике підборіддя
На версії 4/64 не вистачає пам'яті shade: користуюся Realme 8 64GB/4GB більше року |
1.Непробиваємий(особливо якщо в чохлі), впавши з 2 поверхи, потріскався, але живий.
2.Очень швидка зарядка (за 30 хв до 100%) 3.Якісний AMOLED екран 1.Камера
2.Почяв підглючувати терпимо але не дуже. 3.Дизайн так собі, хоча про смаки не сперечатися. 4.Якісний AMOLED екран (дуже дорогий) Тарас Тимків: користуюся Realme 8 64GB/4GB більше року |
Перейшов на цей телефон із Samsung Galaxy 6 у 2020 і не шкодую! Телефоном користуюсь більше 3 років, за цю годину жодного разу не був у ремонті! Чудовий Amoled дисплей з гнучкою функцією always on, я бачив що люди жаліються на камери, але мені 108 МП та покращення фотографій за допомогою ШІ досить улаштовує. Також телефон має дуже швидку зарядку і тримає заряд досить довго навіть зараз через 3 роки. Щодо потужностей - це звісно не геймерський флагман, але щось простіше типу into the breach тягне дуже добре. Єдине, що може розчаровує – це відсутність просунутих налаштувань типу обмеження контролеру живлення, але таке не всім і потрібно. Тож рекомендую, але тільки у чорній версії, бо вона виглядає не колгоспно. Камера
Тривалість роботи акумулятора та швидкість зарядки Amoled дисплей Динамік
Відсутність просунутих налаштувань Валентин Прокіпець: користуюся Realme 8 128GB/6GB більше року |
Показано 3 з 31 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Realme 8
Ціни на Realme 8 |
---|---|---|---|---|
Realme 8 64 ГБ / 4 ГБ | від 6 049 грн. | 5 пропозицій | ||
Realme 8 128 ГБ / 6 ГБ | від 8 890 грн. | 2 пропозиції | ||
Realme 8 128 ГБ / 8 ГБ | від 5 985 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →