Зарядний пристрій Samsung EP-P2400B
Фото 9 |
Samsung EP-P2400B |
|
Практичний, надійний та потужний брендовий бездротовий зарядний пристрій стандарту Qi c утилітарним зовнішнім дизайном. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для зручного заряджання найширшого спектру гаджетів. Зарядить будь-який сумісний з технологією Qi смартфон, смартгодинник або навушники. Достатньо підключити цей девайс до зарядного пристрою комплектним кабелем (USB-C -> USB-C), розмістити смартфон на індукційній поверхні і заряд почнеться автоматично.
Бездротовий зарядний пристрій Samsung EP-P2400B автоматично припинить передачу енергії при повному заряді батареї. Інтелектуальна технологія розпізнає підключений гаджет і визначає оптимальні параметри, необхідні для його швидкої та безпечної зарядки. Для смартфонів вихідна потужність дорівнюватиме 5/7,5/10 або 15 Вт (для Samsung Galaxy S Ultra), а для навушників автоматично знижується до 2,5 Вт.
Для роботи на повній потужності (15 Вт) необхідно використовувати зарядний пристрій з підтримкою USB Power Delivery (не менше 18 Вт) або Samsung Adaptive Fast Charging. Крім цього, варто відзначити практичний зовнішній дизайн, який доречно виглядає у будь-якому інтер'єрі. Для безпеки передбачено багаторівневий комплекс систем безпеки, включаючи захист від перевантаження струмом, від перезаряду, перегріву, перевантаження, перенапруги, замикання та впливу електромагнітного поля.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung EP-P2400B
Усі ціни 48 →Зарядний пристрій Samsung Wireless Charger Pad (w/o TA) 15W White (EP-P240 | 1 380 грн. |
Зарядное устройство Samsung Wireless Charger Pad (w/o TA) 15W White (EP-P2 | 1 358 грн. |
Беспроводное зарядное устройство Samsung 15w Wireless Charger Pad with ta | 1 553 грн. |
Зарядний пристрій Samsung 15W Wireless Charger Pad (with TA) Black (EP-P24 | 1 988 грн. |
Беспроводное зарядное устройство для Samsung 15W Wireless Charger Pad (w/o | 1 799 грн. |