Powerbank RealPower PB-20K
Фото 5 |
RealPower PB-20K |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RealPower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RealPower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RealPower PB-20K
Усі ціни 13 →Універсальна мобільна батарея RealPower PB-20k SE Powerbank 20000mAh Black | 350 грн. |
Универсальная мобильная батарея RealPower PB-20k SE Powerbank 20000mAh Bla | 401 грн. |
Внешний аккумулятор (павербанк) RealPower PB-20k PD Powerbank 20000mAh Bla | 943 грн. |
RealPower PB-20k SE 20000mAh Black (PB-20kSE) 38743 | 499 грн. |
RealPower PB-20k se 38743 | 779 грн. |
ще 8 пропозицій