Болгарка GTM AG230/2300M (F85311)
Фото 4 |
GTM AG230/2300M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AG230/2300M
Болгарка GTM AG-230/2300M мережева, 2300 Вт, 230 мм (F85311) F85311 | 4 084 грн. |
Кутова шліфувальна машина GTM 230 мм AG-230/2300M (F85311) 2281 | 4 002 грн. |
Болгарка GTM AG-230/2300M мережева, 2300 Вт, 230 мм | 4 526 грн. |
Болгарка GTM AG-230/2300M F85311 2300 Вт | 4 094 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →