Візочок RECARO EasyLife 2 Elite
Відео 1Фото 14 |
RECARO EasyLife 2 Elite
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:58 см
Вага в зборі:6.5 кг
Самостійно стоїть в складеному стані
Всі характеристики
Купити RECARO EasyLife 2 Elite
Усі ціни 24 →Recaro Easylife Elite 2 Select Garnet Red Spacerowy | 11 720 грн. |
Recaro Easylife Elite 2 Select Garnet Red Spacerowy | 12 013 грн. |
Recaro Easylife Elite 2 Select Garnet Red Spacerowy | 12 306 грн. |
Recaro Easylife Elite 2 Prime Frozen Blue Spacerowy | 12 760 грн. |
Recaro Easylife Elite 2 Prime Silent Grey Spacerowy | 12 760 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →