Дитяче автокрісло RECARO Tian
Відео 9Фото 6 |
RECARO Tian |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RECARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RECARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RECARO Tian
Усі ціни 33 →Автокрісло RECARO TIAN CORE PERFORMANCE BLACK | 8 748 грн. |
Автокрісло RECARO TIAN CORE ENERGY BLUE (00088042280050) | 9 720 грн. |
Автокрісло Recaro Tian Core Power Berry фіолетове (88042220060) | 9 720 грн. |
Автокресло Recaro Tian Core Energy Blue (00088042280050) | 9 720 грн. |
Автокрісло RECARO TIAN CORE ENERGY BLUE (00088042280050) 00088042280050 | 9 720 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла RECARO Tian:
- Розміри: 44x47x57 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →