Powerbank Remax Pure RPP-288
Фото 4 |
Remax Pure RPP-288 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Pure RPP-288
Усі ціни 13 →Універсальна мобільна батарея Remax RPP-288 Pure 20000mAh White (695485124 | 1 699 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Remax Pure QC + PD 20W 20000mAh RPP-288 | 1 292 грн. |
Универсальная мобильная батарея Remax RPP-288 Pure 20000mAh White (6954851 | 1 291 грн. |
Remax Pure QC + PD 20W 20000mAh RPP-288 White RPP-288 W | 1 349 грн. |
REMAX Pure QC + PD 20W 20000mAh RPP-288 White | 1 490 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Remax Pure RPP-288
Ціни на Remax Pure RPP-288 |
---|---|---|---|---|
Remax Pure RPP-287 | від 710 грн. | 2 пропозиції | ||
Remax Pure RPP-288 | від 817 грн. | 13 пропозицій | ||
Remax Pure RPP-289 | від 669 грн. | 12 пропозицій |