Powerbank Remax Pure RPP-289
Фото 12 |
Remax Pure RPP-289 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Pure RPP-289
Усі ціни 12 →Повербанк Remax RPP-289 Pure 30000 mAh 20W + 18W PD+QC White (RPP-289 Whit | 702 грн. |
Remax Pure RPP289 30000mAh Blue | 1 299 грн. |
Remax Pure QC + PD 20W 30 000mAh RPP-289 White 38483 | 759 грн. |
REMAX Pure QC + PD 20W 30 000mAh RPP-289 Blue | 899 грн. |
Remax RPP-289 White | 2 157 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Remax Pure RPP-289
Ціни на Remax Pure RPP-289 |
---|---|---|---|---|
Remax Pure RPP-287 | від 710 грн. | 2 пропозиції | ||
Remax Pure RPP-288 | від 817 грн. | 13 пропозицій | ||
Remax Pure RPP-289 | від 669 грн. | 12 пропозицій |