Набір для укладання Remington HairCare D3012GP
Відео 1Фото 6 |
Remington HairCare D3012GP |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington HairCare D3012GP
Усі ціни 17 →Фен + Утюжок для волос Remington Haircare Giftpack D3012GP | 1 657 грн. |
Remington Haircare Gift Pack D3012GP набір (для волосся) | 1 495 грн. |
Фен Remington D3012GP Haircare Gift Set | 1 368 грн. |
Фен + Праска для волосся Remington Haircare Giftpack D3012GP | 1 394 грн. |
Remington D3012GP | 1 495 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →