Плойка Remington Pearl CI95
Відео 20Фото 6 |
Remington Pearl CI95 |
|
Конусна плойка з фірмовим керамічним покриттям Luxury Pearl, який забезпечує більш легке ковзання. Пристрій оснащений невеликим цифровим дисплеєм, на якому відображається вибраний режим, а користувач може регулювати температуру до 210°С. Зазначимо, що сам нагрівання триває до 30 секунд, що вважається дуже високим показником. Як і більшість сучасних плойок, ця модель оснащена системою автоматичного вимкнення через 1 годину. Довжина мережевого шнура становить 3 метри.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington Pearl CI95
Усі ціни 57 →Плойка конусна Remington CI95 Pearl | 1 305 грн. |
Прибор для укладки волос Remington CI95 Pearl Pro | 1 449 грн. |
REMINGTON CI95 E51 Pearl | 1 305 грн. |
REMINGTON Ci 95 | 1 542 грн. |
Плойка конусна Remington Ci95 | 1 635 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 3 12 |
Крута плойка гарної якості та за приємною ціною. Зручно, що можна підібрати потрібну температуру, до волосся вона дуже дбайлива з керамічним покриттям. Нагрівається за пів хвилини і швидко остигає після вимкнення. У наборі до цієї плойки йде рукавичка для зручного використання та чохол для зберігання. Зачіска стійка, гарне покриття плойки. немає таких Алина Новикова: користуюся Remington Pearl CI95 більше року |
Якісна та не дорога плойка з гарною комплектацією. У наборі є рукавичка для зручного використання та чохол для зберігання плойки. У цієї моделі є багато температур ще довгий шнур, що обертається, блок кнопок. Нагрівається за пів хвилини, це дуже економить час для укладання, а також пасмо закручується за пару секунд це також економить час. Чудово працює. немає Людмила: користуюся Remington Pearl CI95 кілька місяців |
Показано 2 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →