Плойка Remington Pro Big Curl CI5538
Відео 2Фото 5 |
Remington Pro Big Curl CI5538 19 мм38 мм |
|
Шнур на шарнірі обертається навколо своєї осі.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington Pro Big Curl CI5538
Усі ціни 63 →Плойка Remington CI5538 Pro Big Curl (38 mm) | 1 199 грн. |
Прилад для укладання волосся Remington CI5538 Pro Big Curl | 1 199 грн. |
REMINGTON CI 5538 | 1 223 грн. |
Плойка для волосся Remington Pro Big Curl CI5538 | 1 369 грн. |
REMINGTON CI 5538 | 1 217 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Remington Pro Big Curl CI5538
Ціни на Remington Pro Big Curl CI5538 |
---|---|---|---|---|
Remington Pro Spiral CI5519 | від 799 грн. | 54 пропозиції | ||
Remington Pro Big Curl CI5538 | від 999 грн. | 65 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →