Плойка Remington ProLuxe CI98X8
Відео 1Фото 6 |
Remington ProLuxe CI98X8 |
|
У плойці представлений режим StyleAdapt, який адаптує тепло до потреб в укладанні.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington ProLuxe CI98X8
Усі ціни 56 →Плойка Remington CI98X8 | 3 199 грн. |
Плойка для волосся Remington ProLuxe CI98X8 | 2 679 грн. |
Плойка конусна Remington CI98X8 ProLuxe | 3 199 грн. |
Прилад для укладання волосся Remington CI98X8 ProLuxe | 3 199 грн. |
REMINGTON CI98X8 ProLuxe | 3 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →