Стайлер Remington Ultimate Glide S9700
Відео 1Фото 11 |
Remington Ultimate Glide S9700 |
|
Тонкий і стильний стайлер від відомого бренду Remington. Ця модель дозволяє в домашніх умовах виконувати укладання професійного рівня і практично не чинить негативного впливу на волосся. Пристрій оснащений тонкими округлими пластинами-випрямлячами, виготовленими з металу. Спеціальне покриття пластин дозволяє їм легко ковзати по волоссю і максимально розгладжувати їх, причому практично повністю виключається ризик перегріву і супутнього ушкодження.
Ще одна яскрава особливість моделі в тому, що робоча поверхня нагрівається до 300-450 оС буквально за 15 секунд, при цьому поточна температура завжди вказана на невеликому, але зручному LED-дисплеї. Всього стайлер Remington S 9700 має 5 температурних режимів, які підійдуть для різних типів волосся. Якщо техніку залишити без дії у включеному стані вона автоматично відключається, щоб уникнути перегріву, однак відбувається це через цілих 60 хвилин. Досить довгий шнур має зручну конструкцію, що дозволяє йому згинатися у всіх напрямках. Стайлер укомплектований термостійкої силіконової рукавичкою, що захищає пристрій під час транспортування. До всього іншого модель також відмінно виглядає, поєднуючи в дизайні чорний і насичений червоний кольори.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Купити Remington Ultimate Glide S9700
Усі ціни 6 →Випрямляч для волосся Remington S9700 | 2 402 грн. |
Випрямляч для волосся REMINGTON S 9700 | 2 365 грн. |
Щипці для розпрямлення волосся Remington S9700 | 3 480 грн. |
Праска для волосся Remington S9700 | 2 239 грн. |
Випрямляч для волосся Remington S 9700 | 3 828 грн. |
Праска для волосся Remington S9700 | 2 674 грн. |