Комплект відеоспостереження Reolink RLK8-1200D4-A
Фото 5 |
Reolink RLK8-1200D4-A
4 купольних4 спрямованих
Тип комплекту:цифровий
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 4 шт, фокусна 4 мм
Роздільна здатність запису:4000x3000 пікс
Розпізнавання людей, транспортних засобів та тварин. LED та IR підсвічування. Настроювання зон інтересу. 1x аудіовиход RCA. Вбудовані мікрофон та динамік.
Всі характеристики
Характеристики RLK8-1200D4-A
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reolink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reolink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Reolink RLK8-1200D4-A
Усі ціни 16 →Комплект видеонаблюдения Reolink rlk8-1200d4-a 2.8 mm | 22 482 грн. |
Комплект відеоспостереження Reolink RLK8-1200D4-A (2.8) | 24 999 грн. |
Комплект видеонаблюдения Reolink RLK8-1200D4-A 2.8 mm | 20 651 грн. |
Комплект відеоспостереження Reolink RLK8-1200D4-A 2.8 mm | 24 999 грн. |
Reolink RLK8-1200D4-A 2.8 mm | 23 190 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Reolink RLK8-1200D4-A
Ціни на Reolink RLK8-1200D4-A |
---|---|---|---|---|
Reolink RLK8-1200D4-A | від 20 651 грн. | 16 пропозицій | ||
Reolink RLK8-1200B4-A | від 20 651 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →