Стабілізатор напруги Reta NNST-3x15000 Shteel 45 кВА
Фото 5 | Товар застарів 86 534 грн. Тип стабілізатора: симісторний; Вхідна напруга: 400 В (3 фази); Потужність (кВА): 45; Вхідна напруга (В): 190-450; Точність вихідної напруги (±), %: 2.6; Швидкість спрацьовування (мс): 20; ККД (%): 98; Габарити (мм): 600x1065x350; Вага (кг): 90; |
Reta NNST-3x15000 Shteel 45 кВА
Тип:симісторний
Потужність:45 кВА
Вхідна напруга:190-450 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):2.6 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Reta NNST-3x15000 Shteel:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 16
- Номінальні вхідні напруги — 228-423 В
- У модифікації моделі "Покращений" використаний тип симістора — SEMIKRON
Модифікація 7-0 (на замовлення) | Модифікація 7-3 (серійно) | Модифікація 7-7 (на замовлення) | Модифікація 7-11 (на замовлення) | |
Хв. вхідна напруга (1 фаза/3 фази), В | 90/155 | 110/190 | 145/250 | 172/300 |
Макс. вхідна напруга (1 фаза/3 фази), В | 248/429 | 260/450 | 288/498 | 335/580 |
Точність вихідної напруги, ±% | 3.1 | 2.6 | 2.2 | 1.9 |
Модификації Reta NNST-3x15000 Shteel
Ціни на Reta NNST-3x15000 Shteel |
---|---|---|---|---|
Reta NNST-3x7000 Shteel 21 кВА | від 70 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NNST-3x9000 Shteel 27 кВА | від 77 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NNST-3x11000 Shteel 33 кВА | від 88 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Reta NNST-3x14000 Shteel 42 кВА | від 102 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NNST-3x17000 Shteel 51 кВА | від 144 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x22000 Shteel 66 кВА | від 185 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x27000 Shteel 81 кВА | від 199 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x35000 Shteel 105 кВА | від 245 900 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →