Стабілізатор напруги Reta NONS-7000 Normic 10-3 7000 Вт
Фото 5 |
Reta NONS-7000 Normic 10-3 7000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 7000 Вт
Вхідна напруга:135 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
12 ступенів стабілізації з кроком 10 В.
Всі характеристики
Купити Reta NONS-7000 Normic 10-3 7000 Вт
Рэта Рэта HOHC Normic 7 кВт 32А 10-3 | 18 500 грн. |
Стабілізатор однофазний НОНС NORMIC 7 кВт 32А 10-3 INFINEON | 22 900 грн. |
Рэта Рэта HOHC Normic 7 кВт 32А 10-3 Infineon | 22 900 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Reta NONS-7000 Normic 10-3:
- Кількість ступенів стабілізації — 12
Модификації Reta NONS-7000 Normic 10-3
Ціни на Reta NONS-7000 Normic 10-3 |
---|---|---|---|---|
Reta NONS-7000 Normic 10-3 7000 Вт | від 18 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NONS-9000 Normic 10-3 9000 Вт | від 24 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Reta NONS-11000 Normic 10-3 11000 Вт | від 29 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Reta NONS-14000 Normic 10-3 14000 Вт | від 28 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NONS-17000 Normic 10-3 17000 Вт | від 39 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →