Стабілізатор напруги Reta NONS-11000 Calmer 11 кВА
Фото 9 |
Reta NONS-11000 Calmer 11 кВА
Тип:симісторний
Потужність:11 кВА
Вхідна напруга:133-273 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1.1 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Reta NONS-11000 Calmer 11 кВА
Усі ціни 13 →Стабилизатор напряжения RETA НОНС-11000 Calmer | 34 600 грн. |
Рэта Рэта HOHC Calmer 11 кВт 50А WEB 3-11 Infineon | 41 600 грн. |
Стабилизатор РЕТА НОНС CALMER 11 кВт (Semikron, Infineon) 00-00011969 | 41 600 грн. |
Стабілізатор однофазний НОНС CALMER 11 кВт 50А WEB 3-11 INFINEON | 41 600 грн. |
Рэта Рэта HOHC Calmer 11 кВт 50А WEB 3-17 Infineon | 41 600 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Reta NONS-11000 Calmer:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 36
- Номінальні вхідні напруги — 146-255 В
- У модифікації моделі "Покращений" використаний тип симістора — SEMIKRON
Модифікація 3-5 (на замовлення) | Модифікація 3-11 (серійно) | Модифікація 3-17 (на замовлення) | Модифікація 3-23 (на замовлення) | |
Мінімальна вхідна напруга, В | 90 | 133 | 151 | 169 |
Максимальна вхідна напруга, В | 255 | 273 | 291 | 309 |
Модификації Reta NONS-11000 Calmer
Ціни на Reta NONS-11000 Calmer |
---|---|---|---|---|
Reta NONS-7000 Calmer 7 кВА | від 33 900 грн. | 8 пропозицій | ||
Reta NONS-9000 Calmer 9 кВА | від 37 400 грн. | 8 пропозицій | ||
Reta NONS-11000 Calmer 11 кВА | від 34 600 грн. | 13 пропозицій | ||
Reta NONS-14000 Calmer 14 кВА | від 39 600 грн. | 12 пропозицій | ||
Reta NONS-17000 Calmer 15 кВА | від 55 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Reta NONS-22000 Calmer 22 кВА | від 70 700 грн. | 10 пропозицій | ||
Reta NONS-27000 Calmer 27 кВА | від 76 900 грн. | 10 пропозицій | ||
Reta NONS-35000 Calmer 35 кВА | від 91 500 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →