Стабілізатор напруги Reta NONS-9000 Normic 10-0 9000 Вт
Фото 5 |
Reta NONS-9000 Normic 10-0 9000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 9000 Вт
Вхідна напруга:105 – 225 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
12 ступенів стабілізації з кроком 10 В.
Всі характеристики
Купити Reta NONS-9000 Normic 10-0 9000 Вт
Рэта Рэта HOHC Normic 9 кВт 40А 10-0 | 19 900 грн. |
Стабілізатор однофазний НОНС NORMIC 9 кВт 40А 10-0 INFINEON | 24 600 грн. |
Рэта Рэта HOHC Normic 9 кВт 40А 10-0 Infineon | 24 600 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Reta NONS-9000 Normic 10-0:
- Кількість ступенів стабілізації — 12
Модификації Reta NONS-9000 Normic 10-0
Ціни на Reta NONS-9000 Normic 10-0 |
---|---|---|---|---|
Reta NONS-7000 Normic 10-0 7000 Вт | від 18 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NONS-9000 Normic 10-0 9000 Вт | від 19 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NONS-11000 Normic 10-0 11000 Вт | від 24 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NONS-14000 Normic 10-0 14000 Вт | від 28 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NONS-17000 Normic 10-0 17000 Вт | від 39 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →