Перфоратор Revolt RH 20/26 (perf-0006)
Фото 4 |
Revolt RH 20/26
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.8 Дж
Число ударів:5900 уд/хв
Оберти холостого ходу:850 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 20 В, немає
Вага:3.1 кг
Модель сумісна з акумуляторами Makita. У комплекті 2 акумулятори 20 В (4 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Модель RH 20/26 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Всі характеристики
Характеристики RH 20/26
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revolt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revolt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revolt RH 20/26
Перфоратор акумуляторний Revolt RН 20/26 (без АКБ і ЗП) 113851 | 2 480 грн. |
Перфоратор акумуляторний Revolt RH 20/26 (M1 series) без акумуляторів | 2 780 грн. |
Перфоратор акумуляторний sds Revolt RH 20/26 (M1 series) каркас | 2 750 грн. |
Перфоратор акумуляторний Revolt RН 20/26 (без АКБ та ЗП) | 3 001 грн. |
Перфоратор акумуляторний Revolt RН 20/26 (113851) | 2 827 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →