Гайковерт Revolt TW 20/350 (gayk-0002)
Відео 1Фото 5 |
Revolt TW 20/350 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revolt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revolt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revolt TW 20/350
Набір Revolt - Болгарка AG20/125 та ГайковертTW 20/350 | 6 205 грн. |
Набір електроінструментів акумуляторних SET 253 Болгарка AG20/125 і Гайков | 5 450 грн. |
Набір акумуляторного інструменту в кейсі Revolt SET 252 Гайковерт TW 20/35 | 4 750 грн. |
Гайковерт електричний 1/2 акумуляторний Revolt TW 20/350 (M1 series) карка | 1 450 грн. |
Акумуляторний гайковерт Revolt TW 20/350 (M1 series) каркас без акумулятор | 3 990 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →