Знищувач паперу Rexel Momentum S206
Фото 3 |
Rexel Momentum S206 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rexel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rexel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rexel Momentum S206
Усі ціни 6 →Уничтожитель документов Rexel Momentum S206 | 3 700 грн. |
Шредер Rexel Momentum S206 6mm (2104568EU) | 4 677 грн. |
Шредер Rexel Momentum S206 (2104568EU) | 4 674 грн. |
Шредер Rexel Momentum S206 319x288x156 мм чорний (2104568EU) | 6 521 грн. |
Шредер Rexel Momentum S206, 6 мм, 6 арк., 9 л (2104568EU) | 4 362 грн. |
Знищувач документів Rexel Momentum S206 | 5 001 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →