Літня шина Riken UHP 235/55 R17 103W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Riken UHP 235/55 R17 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Riken UHP 235/55 R17 103W
Усі ціни 6 →Riken Ultra High Performance 235/55 R17 103W | 3 683 грн. |
Шини Riken UHP 235/55 ZR17 103W XL | 4 130 грн. |
Riken UHP 235/55 R17 103W XL | 3 489 грн. |
Riken Ultra High Performance 235/55 R17 103W XL 759403 | 3 181 грн. |
Riken Ultra High Performance 235/55 R17 103W XL | 3 370 грн. |
RIKEN ULTRAHIGH PERFORMANCE 235/55 ZR17 103W XL | 3 162 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →