Літня шина Starmaxx Ultrasport ST760 235/55 R17 103W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Ultrasport ST760 235/55 R17 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Ultrasport ST760 235/55 R17 103W
Усі ціни 29 →Starmaxx Ultra Sport ST760 235/55 R17 103W XL | 3 132 грн. |
Starmaxx Ultra Sport ST760 235/55 R17 103W XL | 3 110 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 235/55 R17 103W | 3 780 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 (235/55R17 103W) | 3 347 грн. |
Летние шины Starmaxx Ultrasport ST760 235/55 ZR17 103W XL 1000732763 | 3 476 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →