Літня шина Petlas Velox Sport PT741 235/55 R17 103W
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Velox Sport PT741 235/55 R17 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Velox Sport PT741 235/55 R17 103W
Усі ціни 34 →Petlas Velox Sport PT741 235/55 ZR17 103W XL | 3 190 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 235/55 R17 103W XL | 3 640 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 235/55 R17 103W | 3 542 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 (235/55R17 103W) | 3 127 грн. |
Летние шины Petlas Velox Sport PT741 235/55 ZR17 103W XL 1000959859 | 3 212 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →