Візочок RIKO Montana 2 in 1
Відео 9Фото 7 |
RIKO Montana 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:59 см
Вага в зборі:14.5 кг
Всі характеристики
Купити RIKO Montana 2 in 1
Усі ціни 6 →Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Riko Montana 06 | 16 990 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Riko Montana 04 | 16 990 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Riko Montana 03 | 16 990 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Riko Montana 01 | 16 990 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Riko Montana 02 | 16 990 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Riko Montana 05 | 16 990 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →