Візочок RIKO Swift Natural 2 in 1
Відео 1Фото 14 |
RIKO Swift Natural 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:56 см
Вага в зборі:13.9 кг
Всі характеристики
Купити RIKO Swift Natural 2 in 1
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Riko Swift Natural Stone 05 | 16 490 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Riko Swift Natural 02 Niagara | 16 490 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Riko Swift Natural 04 Latte | 16 490 грн. |
Дуже крута коляска, легка, маневрена, дуже стильна. Я дуже задоволена колясочкою. Спершу хотіла з подругою взяти собі однакові моделі в різних кольорах, зателефонувала в магазин і менеджер перерадила мене взяти цю модель( подруга взяла ту яку хотіла спочатку). дуже рада що послухала менеджера і здивована як йому вдалося мене перерадити, попався мені справжній професіонал. Колясочкою я дуже задоволена, тепер і подруга жалкує про те, що не взяла таку як я. У нас різні бренді, ціна однакова а якість у моїй колясочці набагато краща. З коляскою яку взяла подруга вже було кілька неприємностей, я своїм вибором дуже задоволена і вам рекомендую, не пожалкуєте. Все чудово, ціна, якість, маневрена, дуже стильна коляска, привертає увагу оточуючих все чудово Марія: користуюся RIKO Swift Natural 2 in 1 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →