Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Всесезонна шина RoadX RXMotion 4S 185/65 R14 86T

Фото - Шини RoadX RXMotion 4S 185/65 R14 86T
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion 4S 185/65 R14 86T
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
185 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
86
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion 4S 185/65 R14 86T

Усі ціни 16 →

Roadx RXMotion 4S 185/65 R14 86T

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 771 грн.

RoadX RX Motion 4S (185/65R14 86T)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 866 грн.

Шина Roadx RX Motion 4S 185/65 R14 86T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 683 грн.

Roadx RXMotion 4S (185/65R14 86T)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 615 грн.

Всесезонные шины RoadX RX Motion 4S 185/65 R14 86T

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 841 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion 4S 185/65 R14 86T