Штампований диск KFZ 6515 5,5x14/4x100 ET39 DIA56,5
від 2 073 до 2 852 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.5 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації KFZ 6515 2
Характеристики
KFZ 6515 5,5x14/4x100 ET39 DIA56,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 6515 5,5x14/4x100 ET39 DIA56,5
Сортувати
ALST 6515 5,5x14/4x100 D56,5 ET39 B | 2 238 грн. |
KFZ 6515 (R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.5) черный | 2 073 грн. |
ALST (KFZ) 6515 Opel 5.5x14 4x100 ET39 DIA56.5 Black | 2 238 грн. |
Диск KFZ 6515 Opel Black R14 W5,5 PCD4x100 ET39 DIA56,5 | 2 188 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 6515 Opel 5.5x14 4x100 ET39 DIA56.5 Black | 2 093 грн. |
ALST (KFZ) 6515 Black R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.5 | 2 852 грн. |
Закрити
Схожі