Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion U11 255/35 R18 94Y

Фото - Шини RoadX RXMotion U11 255/35 R18 94Y
Відео 3Фото 6
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion U11 255/35 R18 94Y
255/35 R18
94
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
35 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
94
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion U11 255/35 R18 94Y

Усі ціни 15 →

Roadx RXMotion U11 255/35 R18 94Y XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 446 грн.

RoadX RX Motion U11 (255/35R18 94Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 530 грн.

Шина Roadx RXMotion U11 255/35 R18 94Y XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 350 грн.

Roadx RXMotion U11 255/35 R18 94Y XL

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
2 605 грн.

Roadx RXMotion U11 (255/35R18 94Y)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 352 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion U11 255/35 R18 94Y

Модификації RoadX RXMotion U11 255/35 R18 94Y

Ціни на RoadX RXMotion U11 255/35 R18 94Y
RoadX RXMotion U11 255/35 R18 94Y від 2 350 грн.15 пропозицій
Відеоогляди