Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest H/T02 275/65 R18 116H

Фото - Шини RoadX RXQuest H/T02 275/65 R18 116H
Відео 1Фото 2
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest H/T02 275/65 R18 116H
275/65 R18
116
H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
275 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
116
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
B
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
73 дБ
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest H/T02 275/65 R18 116H

Усі ціни 20 →

Roadx RXQuest HT02 275/65 R18 116H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 262 грн.

RoadX RX Quest HT02 (275/65R18 116H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 363 грн.

Шина Roadx RX Quest HT02 275/65 R18 116H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 067 грн.

Roadx RXQuest H/T02 (275/65R18 116H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 069 грн.

Всесезонные шины RoadX RXQuest H/T02 275/65 R18 116H

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 336 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXQuest H/T02 275/65 R18 116H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації RoadX RXQuest H/T02 275/65 R18 116H

Ціни на RoadX RXQuest H/T02 275/65 R18 116H
RoadX RXQuest H/T02 275/65 R18 116H від 4 067 грн.20 пропозицій
Відеоогляди