Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest SU01 235/50 R20 104Y

Фото - Шини RoadX RXQuest SU01 235/50 R20 104Y
Фото 3
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest SU01 235/50 R20 104Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
104
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest SU01 235/50 R20 104Y

Усі ціни 6 →

RoadX RX Quest SU01 (235/50R20 104Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 030 грн.

Шина Roadx RXQuest SU01 235/50 R20 104Y XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 748 грн.

RoadX RX Quest SU01 235/50 R20 104Y

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;Профіль - 50;Ширина - 235;Діаметр - 20;Індекс навантаження - 104;Індекс... щешвидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 193 грн.

Roadx Roadx RXQuest SU01 235/50 R20 104Y XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
4 758 грн.

Літні шини RoadX RX Quest SU01 235/50 ZR20 104Y XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 342 грн.

Літня шина RoadX RX Quest SU01 235/50 R20 104Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 505 грн.

Динаміка цін на RoadX RXQuest SU01 235/50 R20 104Y