Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest SU01 235/60 R18 107W

Фото - Шини RoadX RXQuest SU01 235/60 R18 107W
Фото 3
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest SU01 235/60 R18 107W
235/60 R18
107
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
107
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest SU01 235/60 R18 107W

Усі ціни 6 →

RoadX RX Quest SU01 (235/60R18 107W XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 250 грн.

RoadX RX Quest SU01 235/60 R18 107W

Бренд - RoadX ;Діаметр - 18;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;Ширина - 235;Профіль - 60;Індекс навантаження - 107;Індекс... щешвидкості - W;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 368 грн.

Roadx Roadx RXQuest SU01 235/60 R18 107W XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
4 002 грн.

Roadx RXQuest SU01 (235/60R18 107W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 689 грн.

Літні шини RoadX RX Quest SU01 235/60 ZR18 107W XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 516 грн.

Літня шина RoadX RX Quest SU01 235/60 R18 107W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 630 грн.

Динаміка цін на RoadX RXQuest SU01 235/60 R18 107W

Модификації RoadX RXQuest SU01 235/60 R18 107W

Ціни на RoadX RXQuest SU01 235/60 R18 107W
RoadX RXQuest SU01 235/60 R18 107W від 4 002 грн.6 пропозицій