Літня шина Toyo Proxes Comfort 235/60 R18 107W
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes Comfort 235/60 R18 107W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes Comfort 235/60 R18 107W
Усі ціни 41 →Toyo Proxes Comfort 235/60 R18 107W XL | 4 860 грн. |
Toyo Proxes Comfort 235/60 R18 107W XL | 5 350 грн. |
Toyo Proxes Comfort 235/60 R18 107W XL | 5 922 грн. |
Toyo Proxes Comfort (235/60R18 107W) | 4 825 грн. |
Летние шины Toyo Proxes Comfort 235/60 ZR18 107W 1002157442 | 5 697 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →