Ванна Roca Maui 150x70 см
Фото 7 |
Roca Maui 150x70 A248499000 150x70 см155x70 см |
|
Ванна із звукоізоляцією.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Maui 150x70 см
Ванна зі штучного каменю Roca Maui Round 150x70 білий глянцевий A248499000 | 89 000 грн. |
Ванна зі штучного каменю Roca Maui Round 150x70 білий глянцевий A248499000 | 89 211 грн. |
Roca Ванна Maui Round із штучний камінь Stonex, вільність, 1500х700мм (A24 | 118 949 грн. |
Модификації Roca Maui
Ціни на Roca Maui |
---|---|---|---|---|
Roca Maui 150x70 см | від 89 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Roca Maui 155x70 см | від 54 900 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо