Ванна Roca Continental 170x70 см
Відео 4Фото 4 |
Roca Continental 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Continental 170x70 см
Усі ціни 18 →Ванна чавунна Roca Continental 170x70 A21291100R з ногами A21291100R+A1504 | 29 500 грн. |
Ванна чавунна Roca Continental 170 х 70 х h42 см у комплекті з ніжками 212 | 29 397 грн. |
Ванна чавунна Roca Continental 170x70 без ніжок A21291100R | 29 747 грн. |
Чавунна ванна Roca Continental 170x70 (A21291100R) | 24 980 грн. |
Чавунна ванна Roca CONTINENTAL 170х70 A21291100R | 27 300 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Roca Continental
Ціни на Roca Continental |
---|---|---|---|---|
Roca Continental 150x70 см | від 23 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Roca Continental 160x70 см | від 22 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Roca Continental 170x70 см | від 22 300 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →