Ванна Roca Newcast 170x85 см
Відео 1Фото 6 |
Roca Newcast 170x85 A233650007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Newcast 170x85 см
Ванна чавунна ROCA NEWCAST 170 * 85 см сіра A233650000 | 115 088 грн. |
Ванна чугунная ROCA NEWCAST 170х85 233650007 | 77 767 грн. |
Ванна чавунна Roca Newcast 170х85 чорна A233650002 | 126 414 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →