Домкрат RockForce RF-TH22501
RockForce RF-TH22501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RockForce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RockForce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RockForce RF-TH22501
Домкрат RockForce RF-TH22501 | 3 034 грн. |
Домкрат підкатний Rock Force 2.5 т h min 135 мм, h max 387 мм (RF-TH22501) | 3 034 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний 2,5 т (h min 135мм, h max 387мм) RF-TH22501 | 3 034 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний 2,5 т (h min 135мм, h max 387мм) ROCKFORCE | 3 034 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →