Мікрофон Rode NT-USB Mini
Відео 31Фото 9 |
Rode NT-USB Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rode NT-USB Mini
Усі ціни 19 →Мікрофон RODE NT-USB miniМікрофон RODE NT-USB mini - компактний USB мікрофон студійної якості. NT-USB Mini був спроектований так, щоб бути гнучким, як... щеим повинен бути сучасний... Portativ.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 5 800 грн. |
Конденсаторний мікрофон Rode NT-USB MiniТип: USB микрофоны / Тип перетворювача: Конденсаторный / Спосіб підключення: Проводной / Роз'єм: USB / Тип звуку: Моно / Кріп... щелення: Настольный Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 800 грн. |
Конденсаторный микрофон Rode NT-USB MiniТип: USB микрофоны / Тип преобразователя ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 801 грн. |
Мікрофон Rode NT-USB MiniRODE NT-USB MINI – інновація від компанії RØDE Microphones, забезпечує чудову якість звуку світового рівня в компактному, про... щестому у використанні USB-мікрофоні. Створений для того, щоб надати кожному користувачеві кристально-чист Muzzone.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 550 грн. |
Мікрофон Rode NT-USB Mini 230183Rode NT-SB Mini - універсальний USB-мікрофон, що пропонує своїй аудиторії збалансовані характеристики в контексті демократичн... щеої вартості. Підключається у форматі Plug and play Комплектується оригінальною стійкою з магнітним кріпленням.Осно Soundmag.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись | 5 800 грн. |
ще 14 пропозицій
Серія Rode NT SeriesПорівняти в таблиці →
від 10 550 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -32 дБ, підключення: XLR, для Android
від 7 865 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, підключення: для Android
від 7 334 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -29 дБ, підключення: XLR
від 4 550 грн.
вокальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 8 440 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -32 дБ, підключення: XLR
від 11 450 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -29 дБ, підключення: XLR
від 6 913 грн.
студійний, для стриму та трансляцій, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 25 040 грн.
інструментальний, стерео, конденсаторний, двоспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -38 дБ, підключення: XLR, mini-Jack
від 15 124 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -29 дБ, підключення: XLR
від 9 600 грн.
інструментальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -38 дБ, підключення: XLR
від 14 960 грн.
інструментальний, конденсаторний, односпрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -38 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 20 800 грн.
інструментальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 40 – 20000 Гц, 200 Ом, -37 дБ, підключення: XLR, mini-XLR, ФНЧ, атенюатор
від 32 499 грн.
інструментальний, стерео, в комплекті 2 шт, конденсаторний, односпрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -38 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 15 799 грн.
інструментальний, стерео, в комплекті 2 шт, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -38 дБ, підключення: XLR
від 56 320 грн.
для відеовиробництва, стерео, конденсаторний, всеспрямований, 20 – 20000 Гц, 63 Ом, -30 дБ, підключення: XLR
від 10 880 грн.
інструментальний, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -39 дБ, підключення: XLR
від 8 500 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -32 дБ, підключення: XLR
від 13 280 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -36 дБ, підключення: XLR
від 14 690 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -36 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 18 680 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -36 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
Відеоогляди
Rode NT-USB Mini Review / Test (Compared to Rode NT-USB, Blue Yeti, and More)
25 лютого 2020567 537 переглядів
Rode NT USB MINI - Does EVERYTHING for $100!
22 березня 2020195 496 переглядів
RODE NT-USB Mini: Тест микрофона и обзор новинки 2020
11 березня 202036 441 перегляд
USB-микрофон Rode NT-USB Mini (сравниваем с Rode NT-USB)
13 квітня 202023 051 перегляд
Rode NT-USB Mini vs Rode NT-USB. Лучший микрофон для блогера, озвучки, стримов, вокала, инструмента?
4 квітня 202022 306 переглядів
Rode NT USB Mini - Лучший бюджетный микрофон для стримов и подкастов! (Идеален для домашних студий)
6 лютого 20211 053 перегляда
RODE NT-USB MINI - Распаковка и первое впечатление. Что в комплекте с микрофоном?
27 березня 20201 919 переглядів
ЛУЧШИЕ МИКРОФОНЫ ДЛЯ YOUTUBE! Обзор-ТЕСТ Rode NT-USB Mini, Sennheiser Memory Mic, Rode VideoMic ME-l
2 жовтня 20202 112 переглядів
Rode.. не NT-USB Mini??? Обзор и тест микрофона!
4 квітня 20206 489 переглядів
Rode NT-USB mini - обзор младшего брата знаменитого микрофона
3 червня 20201 095 переглядів
Лучший Микрофон Для Стримов и Подкастов? Обзор Rode NT-USB Mini
29 липня 202030 330 переглядів
USB микрофон Rode NT USB Mini (сравниваем с Rode NT USB)
18 серпня 2020641 перегляд
️Rode NT USB Mini vs ️Samson Meteor vs ️Shure MV5 // Тест USB микрофонов
19 червня 20204 806 переглядів
The T BONE SC 360 USB / КАК Rode NT-USB Mini
1 січня 20221 458 переглядів
Микрофон за $100 vs Микрофон за $5K (Rode NT USB MINI и Neumann M149)
29 липня 20205 319 переглядів
✅Unboxing RØDE Microphone | ✅ NT-USB MINI Series
6 вересня 2020397 переглядів
unboxing Rode-NT-USB mini آنباکسینگ میکروفن رود ان تی یو اس بی #انباکسینگ #آنباکس #میکروفن
31 січня 2022137 переглядів
Unboxing and Mic Test of Rode NT USB Mini
20 листопада 2020381 перегляд
Unboxing: Rode NT-USB MINI ️
8 вересня 2022498 переглядів
Podcasting with Rode Connect and NT-USB Mini Microphones
17 квітня 2021244 перегляда
RODE NT-USB MINI - The Almost Perfect USB mic... Not so "MINI" w/sound test
15 квітня 2021162 перегляда
מיקרופון USB הכי טוב וזול לשנת 2021 (RØDE NT-USB Mini)
9 червня 20212 765 переглядів
Rode Connect | Podcasting & Streaming Software For NT-USB Mini #shorts
14 квітня 2021427 переглядів
How to Use the Rode Connect Software with the Rode NT-USB Mini | My Podcasting Setup
5 квітня 20227 450 переглядів
Rode NT-USB Mini mic unboxing (great for teaching zoom classes, minimal)
24 лютого 2022568 переглядів
RODE NT-USB Mini Unboxing
9 червня 20201 026 переглядів
Rode NT-USB Mini Review: Fantastic Compact USB Microphone
5 вересня 20201 148 переглядів
Australijska jakość w wersji mini! | Recenzja RØDE NT-USB Mini
3 травня 20212 506 переглядів
Rode NT-USB Mini - Recenzja
29 липня 20217 252 перегляда
Rode NT USB MINI
25 квітня 2022726 переглядів
RODE NT-USB mini - recenzja mikrofonu
22 липня 20212 308 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 720 грн.
вокальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: суперкардіоїдна, 35 – 20000 Гц, 50 Ом, -44 дБ, підключення: XLR
від 4 659 грн.
вокальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 80 – 20000 Гц, 200 Ом, -46 дБ, підключення: XLR
від 5 613 грн.
вокальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 40 – 20000 Гц, 100 Ом, -48 дБ, підключення: XLR
від 5 852 грн.
вокальний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, суперкардіоїдна, 20 – 20000 Гц, -37 дБ, підключення: для Android
від 4 370 грн.
вокальний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, -60 дБ, підключення: для Android
від 1 290 грн.
для комп'ютера, для стриму та трансляцій, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, -34 дБ, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 4 100 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -37 дБ, підключення: XLR
радіосистеми (трансмітер + ресивер), для відеокамери, в комплекті 2 шт, електретний, всеспрямований, 50 – 20000 Гц, підключення: mini-Jack
від 889 грн.
для комп'ютера, для стриму та трансляцій, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 25 – 20000 Гц, -43 дБ, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -32 дБ, підключення: XLR, для Android
від 16 000 грн.
студійний, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 50 – 20000 Гц, 150 Ом, -59 дБ, підключення: XLR, ФНЧ
від 1 785 грн.
для комп'ютера, електретний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, -6 дБ, підключення: для Android